XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO SMALL BLACK P/N: P705.701
Kód: BAGXDDPLE0002Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO SMALL BLACK P/N: P705.701| Barva | Černá |
| Doplňky batohu | Hlavní jezdec lze zamknout, Kapsy chráněné RFID, Organizační panel, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 33,8 cm (13.3"), 32,8 cm (12.9") |
| Výška (cm) (vnější karton) | 38 cm |
| Hmotnost | 770 g |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 26,5 cm |
| Kapacita | 11,5 l |
| Hloubka | 14 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115473 |
| Barva: | Černá |
| Doplňky batohu: | Hlavní jezdec lze zamknout, Kapsy chráněné RFID, Organizační panel, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 33,8 cm (13.3"), 32,8 cm (12.9") |
| Výška (cm) (vnější karton): | 38 cm |
| Hmotnost: | 770 g |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 26,5 cm |
| Kapacita: | 11,5 l |
| Hloubka: | 14 cm |
