XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR NAVY BLUE P/N: P705.295
Kód: BAGXDDPLE0024Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR NAVY BLUE P/N: P705.295| Barva | Námořnická modrá |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Doplňky batohu | Organizační panel, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Hmotnost | 1 kg |
| Kapacita | 18 l |
| Výška (cm) (vnější karton) | 45 cm |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 29,5 cm |
| Varování | Vyhněte se dlouhodobému vystavení vlhkosti., Nepoužívejte batoh k přenášení nebezpečných látek., Nenechávejte batoh v dosahu dětí bez dozoru. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115435 |
| Barva: | Námořnická modrá |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Doplňky batohu: | Organizační panel, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Kapacita: | 18 l |
| Výška (cm) (vnější karton): | 45 cm |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 29,5 cm |
| Varování: | Vyhněte se dlouhodobému vystavení vlhkosti., Nepoužívejte batoh k přenášení nebezpečných látek., Nenechávejte batoh v dosahu dětí bez dozoru. |
