XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR GREY P/N: P705.292
Kód: BAGXDDPLE0005Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR GREY P/N: P705.292| Doplňky batohu | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Kapsy chráněné RFID, Organizační panel, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Skryté kapsy |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Barva | Šedá |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 29,5 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton) | 45 cm |
| Kapacita | 18 l |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115428 |
| Doplňky batohu: | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Kapsy chráněné RFID, Organizační panel, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Skryté kapsy |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 29,5 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton): | 45 cm |
| Kapacita: | 18 l |
