XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR BLACK P/N: P705.291
Kód: BAGXDDPLE0004Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR BLACK P/N: P705.291| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Doplňky batohu | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Hlavní jezdec lze zamknout, Organizační panel, Kapsy chráněné RFID, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Skryté kapsy |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Barva | Černá |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Kapacita | 18 l |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 29,5 cm |
| Hloubka | 16,5 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton) | 45 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612115411 |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6"), 32,8 cm (12.9") |
| Doplňky batohu: | Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Hlavní jezdec lze zamknout, Organizační panel, Kapsy chráněné RFID, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Skryté kapsy |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Kapacita: | 18 l |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 29,5 cm |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton): | 45 cm |
