XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY FLEX GYM BAG BLACK P/N: P705.801
Kód: BAGXDDPLE0032Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY FLEX GYM BAG BLACK P/N: P705.801| Barva | Černá |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Doplňky batohu | Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Kapsy chráněné RFID, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Praktické síťované kapsy, Polstrovaná záda z prodyšné látky, Organizační panel, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Hmotnost | 1,18 kg |
| Kapacita | 24 l |
| Výška (cm) (vnější karton) | 46 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 30 cm |
| Hloubka | 14 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612120835 |
| Barva: | Černá |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Doplňky batohu: | Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Integrovaný port USB, Kapsy chráněné RFID, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Praktické síťované kapsy, Polstrovaná záda z prodyšné látky, Organizační panel, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Hmotnost: | 1,18 kg |
| Kapacita: | 24 l |
| Výška (cm) (vnější karton): | 46 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 30 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
