XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY EDGE NAVY P/N: P706.2505
Kód: BAGXDDPLE0076Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY EDGE NAVY P/N: P706.2505| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Doplňky batohu | Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Hlavní jezdec lze zamknout, Proti krádeži design se skrytým zipem, Organizační panel, Reflexní logo, Skryté kapsy, Kapsy chráněné RFID, Voděodolný materiál, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Barva | Granátová |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 33 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Kapacita | 17 l |
| Výška (cm) (vnější karton) | 46 cm |
| Hloubka | 20 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612160930 |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Doplňky batohu: | Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Hlavní jezdec lze zamknout, Proti krádeži design se skrytým zipem, Organizační panel, Reflexní logo, Skryté kapsy, Kapsy chráněné RFID, Voděodolný materiál, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Barva: | Granátová |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 33 cm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Kapacita: | 17 l |
| Výška (cm) (vnější karton): | 46 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
