XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY EDGE BLACK P/N: P706.2501
Kód: BAGXDDPLE0079Detailní popis produktu
XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY EDGE BLACK P/N: P706.2501| Doplňky batohu | Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Voděodolný materiál, Organizační panel, Reflexní logo, Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Barva | Černá |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Kapacita | 17 l |
| Hloubka | 20 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 33 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton) | 46 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 8714612160923 |
| Doplňky batohu: | Hlavní jezdec lze zamknout, Polstrovaná přihrádka na tablety až 12,9", Voděodolný materiál, Organizační panel, Reflexní logo, Kapsy chráněné RFID, Skryté kapsy, Proti krádeži design se skrytým zipem, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 " |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Kapacita: | 17 l |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 33 cm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Výška (cm) (vnější karton): | 46 cm |
