OGIO BATOH RENEGADE RSS GRAPHITE (BLACK PINDOT) P/N: 111071_317
Kód: BAGOGIPLE0022Detailní popis produktu
OGIO BATOH RENEGADE RSS GRAPHITE (BLACK PINDOT) P/N: 111071_317| Doplňky batohu | Nastavitelný hrudní popruh, Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Organizační panel, Polstrovaná záda z prodyšné látky, Boční kapsy na lahve, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Systém RSS - ochrana notebooku před nárazem při pádu batohu, Kapsa v podobě pevného pouzdra na brýle nebo menší příslušenství, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel |
| Barva | Grafit |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Specifické vlastnosti | Barva prodávaného výrobku je uvedena v názvu, Obrázky dalších funkcí jsou pouze ilustrativní |
| Přihrádka na notebook | Ano |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Výška (cm) (vnější karton) | 50 cm |
| Hmotnost | 1,53 kg |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 36 cm |
| Kapacita | 29,5 l |
| Hloubka | 27 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 031652179394 |
| Doplňky batohu: | Nastavitelný hrudní popruh, Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Organizační panel, Polstrovaná záda z prodyšné látky, Boční kapsy na lahve, Polstrovaná přihrádka na notebook až do 15,6 ", Systém RSS - ochrana notebooku před nárazem při pádu batohu, Kapsa v podobě pevného pouzdra na brýle nebo menší příslušenství, Upevňovací systém na teleskopické rukojeti větších zavazadel |
| Barva: | Grafit |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Specifické vlastnosti: | Barva prodávaného výrobku je uvedena v názvu, Obrázky dalších funkcí jsou pouze ilustrativní |
| Přihrádka na notebook: | Ano |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Výška (cm) (vnější karton): | 50 cm |
| Hmotnost: | 1,53 kg |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 36 cm |
| Kapacita: | 29,5 l |
| Hloubka: | 27 cm |
