Ogio Endurance 7.0 Charcoal P/N: 112054_396 - taška/batoh
Kód: BAGOGIPLE0072Detailní popis produktu
Ogio Endurance 7.0 Charcoal P/N: 112054_396 - taška/batoh| Bag vybavení | Opasek se sponou na boku tašky pro zavěšení, Kapsa ve formě větrané komory na mokré věci/příslušenství, Organizační panel, Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Široký otvor pro snadný přístup do velké hlavní komory a dalších kapes, Prostor pro boty s ventilačními otvory, Nastavitelný hrudní popruh, Kapsa v podobě pevného pouzdra na brýle nebo menší příslušenství, Boční kapsy na lahve |
| Barva | Černá |
| Kapacita | 36,8 l |
| Hloubka | 28 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton) | 58 cm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Výška (cm) (vnější karton) | 26,6 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 031652244580 |
| Bag vybavení: | Opasek se sponou na boku tašky pro zavěšení, Kapsa ve formě větrané komory na mokré věci/příslušenství, Organizační panel, Nastavitelné a polstrované ramenní popruhy, Široký otvor pro snadný přístup do velké hlavní komory a dalších kapes, Prostor pro boty s ventilačními otvory, Nastavitelný hrudní popruh, Kapsa v podobě pevného pouzdra na brýle nebo menší příslušenství, Boční kapsy na lahve |
| Barva: | Černá |
| Kapacita: | 36,8 l |
| Hloubka: | 28 cm |
| Šířka (cm) (vnější karton): | 58 cm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Výška (cm) (vnější karton): | 26,6 cm |
