Deuter Trail Trekingový batoh 30 l Zelený
Kód: BAGDUTPLE0017Detailní popis produktu
Deuter Trail Trekingový batoh 30 l Zelený| Minimální výška uživatele | 170 cm |
| Externí kapsy | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Doporučené pohlaví | Unisex |
| Interní úložné pouzdro | Ano |
| Hrudníkový popruh | Ano |
| Kapsy na zip | Ano |
| Maximální výška uživatele | 195 cm |
| Typ uzávěru | Zip, Stahovací šňůra |
| Hlavní barva produktu | Zelená |
| Délka | 630 mm |
| Hmotnost | 1,12 kg |
| Hloubka | 200 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Hlasitost | 30 l |
| Ochrana proti dešti | Ano |
| Varování | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
| Materiál | Polyamid, Polyester, Recyklovaný materiál |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051171876 |
| Minimální výška uživatele: | 170 cm |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Doporučené pohlaví: | Unisex |
| Interní úložné pouzdro: | Ano |
| Hrudníkový popruh: | Ano |
| Kapsy na zip: | Ano |
| Maximální výška uživatele: | 195 cm |
| Typ uzávěru: | Zip, Stahovací šňůra |
| Hlavní barva produktu: | Zelená |
| Délka: | 630 mm |
| Hmotnost: | 1,12 kg |
| Hloubka: | 200 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Hlasitost: | 30 l |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Varování: | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
| Materiál: | Polyamid, Polyester, Recyklovaný materiál |
