Deuter Trail Trekingový batoh 18 l Černý
Kód: BAGDUTPLE0016Detailní popis produktu
Deuter Trail Trekingový batoh 18 l Černý| Maximální výška uživatele | 195 cm |
| Externí kapsy | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Minimální výška uživatele | 170 cm |
| Kapsy na zip | Ano |
| Doporučené pohlaví | Unisex |
| Hrudníkový popruh | Ano |
| Typ uzávěru | Uzavření na sponu, Zip |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Interní úložné pouzdro | Ano |
| Délka | 580 mm |
| Hlasitost | 18 l |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hloubka | 170 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Ochrana proti dešti | Ano |
| Varování | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad. |
| Materiál | Polyester, Polyamid, Recyklovaný materiál |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051164052 |
| Maximální výška uživatele: | 195 cm |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Minimální výška uživatele: | 170 cm |
| Kapsy na zip: | Ano |
| Doporučené pohlaví: | Unisex |
| Hrudníkový popruh: | Ano |
| Typ uzávěru: | Uzavření na sponu, Zip |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Interní úložné pouzdro: | Ano |
| Délka: | 580 mm |
| Hlasitost: | 18 l |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hloubka: | 170 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Varování: | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad. |
| Materiál: | Polyester, Polyamid, Recyklovaný materiál |
