Cestovní kabinový batoh NOVEEN CTB400 černý 40x20x25
Kód: BAGOOVPLE0002Detailní popis produktu
Cestovní kabinový batoh NOVEEN CTB400 černý 40x20x25| Aktivita | Turistika, Horolezectví |
| Přizpůsobitelné popruhy | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Externí kapsy | Spodní kapsa, Postranní kapsa |
| Materiál | Polyester |
| Typ uzávěru | Uzavření na sponu, Zip |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Ventilace | Ano |
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Výška | 400 mm |
| Hmotnost | 81 g |
| Šířka | 250 mm |
| Hlasitost | 25 l |
| Hloubka | 200 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 5902221623714 |
| Aktivita: | Turistika, Horolezectví |
| Přizpůsobitelné popruhy: | Ano |
| Ergonomický design: | Ano |
| Externí kapsy: | Spodní kapsa, Postranní kapsa |
| Materiál: | Polyester |
| Typ uzávěru: | Uzavření na sponu, Zip |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Ventilace: | Ano |
| Otvor pro vkládání: | Vršek |
| Výška: | 400 mm |
| Hmotnost: | 81 g |
| Šířka: | 250 mm |
| Hlasitost: | 25 l |
| Hloubka: | 200 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad. |
