DELL OptiPlex 7070 Micro i3-9100T 8GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0996Detailní popis produktu
DELL OptiPlex 7070 Micro i3-9100T 8GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité| Počet vláken procesoru | 4 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Generace procesoru | 9. generace procesorů Intel® Core™ i3 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Model procesoru | i3-9100T |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,7 GHz |
| Takt procesoru | 3,1 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i3 |
| Systémová sběrnice | 8 GT/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Typ skříně | MFF |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Šířka | 36 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Hmotnost | 1,18 kg |
| Výška | 182 mm |
| Specifické vlastnosti | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Počítač použitý, otestovaný, případné škrábance na skříni, funkční a připravený k použití, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 5 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| DVI port | Ne |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Čipset základní desky | Intel Q370 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3234 |
| Ochrana heslem | Ano |
| Typ produktu | Mini PC |
| Varování | Před prací s výrobkem se ujistěte, že jsou všechna elektrická připojení správně provedena, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vyhněte se kontaktu s vnitřními součástmi počítače, mohou být potenciálně škodlivé nebo dráždivé., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, zlikvidujte je prosím v souladu s místními předpisy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443357797 |
| Počet vláken procesoru: | 4 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Generace procesoru: | 9. generace procesorů Intel® Core™ i3 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 6 MB |
| Model procesoru: | i3-9100T |
| Typ paměti cache procesoru: | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování: | 3,7 GHz |
| Takt procesoru: | 3,1 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i3 |
| Systémová sběrnice: | 8 GT/s |
| Technologie kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 10, 100 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Ukládací médium: | SSD |
| Umístění / poloha: | Horizontání/vertikální |
| Typ skříně: | MFF |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 36 mm |
| Hloubka: | 178 mm |
| Hmotnost: | 1,18 kg |
| Výška: | 182 mm |
| Specifické vlastnosti: | Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell, Počítač použitý, otestovaný, případné škrábance na skříni, funkční a připravený k použití, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| Architektura operačního systému: | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 5 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts: | 2 |
| DVI port: | Ne |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Frekvence paměti: | 2400 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel® UHD Graphics 630 |
| Čipset základní desky: | Intel Q370 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3234 |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Varování: | Před prací s výrobkem se ujistěte, že jsou všechna elektrická připojení správně provedena, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vyhněte se kontaktu s vnitřními součástmi počítače, mohou být potenciálně škodlivé nebo dráždivé., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, zlikvidujte je prosím v souladu s místními předpisy. |
