DELL OptiPlex 3000 i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité
Kód: UZYDELKOM0908Detailní popis produktu
DELL OptiPlex 3000 i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro Použité| Vyrovnávací paměť procesoru | 18 MB |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ sběrnice | DMI4 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Model procesoru | i5-12500T |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Generace procesoru | 12. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Bluetooth | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi | Ne |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj | 65 W |
| Typ skříně | microSFF |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Barva | Černá |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Výška | 182 mm |
| Hmotnost | 1,33 kg |
| Šířka | 36 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Specifické vlastnosti | Počítač použitý, otestovaný, případné škrábance na skříni, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 770 |
| Čipset základní desky | Intel B660 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Zvukový čip | Realtek ALC3246-CG |
| Typ produktu | Mini PC |
| Obsahuje myš | Ne |
| Včetně klávesnice | Ne |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, zlikvidujte je prosím v souladu s místními předpisy., Před prací s výrobkem se ujistěte, že jsou všechna elektrická připojení správně provedena, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vyhněte se kontaktu s vnitřními součástmi počítače, mohou být potenciálně škodlivé nebo dráždivé. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Professional computers |
|---|---|
| EAN: | 5901443268819 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 18 MB |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Typ sběrnice: | DMI4 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Model procesoru: | i5-12500T |
| Počet instalovaných procesorů: | 1 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,4 GHz |
| Generace procesoru: | 12. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Bluetooth: | Ne |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 100, 10 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Technologie kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ukládací médium: | SSD |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Celková kapacita úložiště: | 256 GB |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí napájecího zdroje: | 100 - 240 V |
| Napájecí zdroj: | 65 W |
| Typ skříně: | microSFF |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Umístění / poloha: | Horizontání/vertikální |
| Výška: | 182 mm |
| Hmotnost: | 1,33 kg |
| Šířka: | 36 mm |
| Hloubka: | 178 mm |
| Specifické vlastnosti: | Počítač použitý, otestovaný, případné škrábance na skříni, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače Dell |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verze DisplayPortu: | 1.4a |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 4 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4b |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Paměťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel UHD Graphics 770 |
| Čipset základní desky: | Intel B660 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Zvukový systém: | High Definition Audio |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3246-CG |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Obsahuje myš: | Ne |
| Včetně klávesnice: | Ne |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, zlikvidujte je prosím v souladu s místními předpisy., Před prací s výrobkem se ujistěte, že jsou všechna elektrická připojení správně provedena, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Vyhněte se kontaktu s vnitřními součástmi počítače, mohou být potenciálně škodlivé nebo dráždivé. |
