Procesor Intel Xeon 6, 6511P (16C/32T) 2,3 GHz (4,2 GHz Turbo) Socket LGA1700 TDP 150 W Tray
Kód: PROINTXEN1087Detailní popis produktu
Procesor Intel Xeon 6, 6511P (16C/32T) 2,3 GHz (4,2 GHz Turbo) Socket LGA1700 TDP 150 W Tray| Počet vláken procesoru | 32 |
| Základní frekvence procesoru | 2,3 GHz |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 72 MB |
| Model procesoru | 6511P |
| Kódový název procesoru | Granite Rapids |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,2 GHz |
| Patice procesoru | FCLGA 4710 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Typ procesoru | Intel® Xeon® |
| Turbo frekvence všech jader | 4,1 GHz |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Podpora instrukčních sad | AVX, AMX, AVX-512, AVX 2.0, SSE4.2 |
| Maximální počet linek PCI Express | 136 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Server |
| Velikost balení procesoru | 77.5 x 56.5 mm |
| Maximální rychlost paměti | 6400 MHz |
| Datum uvedení na trh | Q1'25 |
| Status | Launched |
| Nosič obalů | E2B |
| Maximální vnitřní paměť | 4 TB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 6400 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 4 TB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 8 kanálů |
| ECC | Ano |
| Tcase | 83 °C |
| DTS max. | 98 °C |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Ano |
| Podpora maximální velikosti enklávy pro Intel® SGX | 128 GB |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| Intel® Dynamic Load Balancer (DLB) | 2 default devices |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Podpora odolnosti firmwaru platformy Intel® | Ano |
| Softwarová akcelerace Intel® QuickAssist | Ano |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Technologie Intel® Speed Select – výkon jádra | Ano |
| Akcelerace Intel® Crypto | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Intel® Secure Key | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Technologie Intel® Run Sure | Ano |
| Technologie Intel® QuickAssist (QAT) | 2 default devices |
| Technologie Intel® Resource Direct nebo technologie (Intel® RDT) | Ano |
| Rozšíření Intel® Trust Domain Extensions (Intel® TDX) | Ano |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 2 default devices |
| Technologie Intel® Speed Select – turbo frekvence | Ne |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® In-memory Analytics Accelerator (IAA) | 2 default devices |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption – Multi Key | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors Intel Xeon |
|---|---|
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Základní frekvence procesoru: | 2,3 GHz |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 72 MB |
| Model procesoru: | 6511P |
| Kódový název procesoru: | Granite Rapids |
| Thermal Design Power (TDP): | 150 W |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,2 GHz |
| Patice procesoru: | FCLGA 4710 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Typ procesoru: | Intel® Xeon® |
| Turbo frekvence všech jader: | 4,1 GHz |
| Execute Disable Bit: | Ano |
| Podpora instrukčních sad: | AVX, AMX, AVX-512, AVX 2.0, SSE4.2 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 136 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Server |
| Velikost balení procesoru: | 77.5 x 56.5 mm |
| Maximální rychlost paměti: | 6400 MHz |
| Datum uvedení na trh: | Q1'25 |
| Status: | Launched |
| Nosič obalů: | E2B |
| Maximální vnitřní paměť: | 4 TB |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 6400 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 4 TB |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů: | 8 kanálů |
| ECC: | Ano |
| Tcase: | 83 °C |
| DTS max.: | 98 °C |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Ano |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX): | Ano |
| Podpora maximální velikosti enklávy pro Intel® SGX: | 128 GB |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA): | 2 |
| Intel® Dynamic Load Balancer (DLB): | 2 default devices |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d: | Ano |
| Intel® Volume Management Device (VMD): | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution: | Ano |
| Podpora odolnosti firmwaru platformy Intel®: | Ano |
| Softwarová akcelerace Intel® QuickAssist: | Ano |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption: | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x): | Ano |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX): | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT): | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology: | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard: | Ano |
| Technologie Intel® Speed Select – výkon jádra: | Ano |
| Akcelerace Intel® Crypto: | Ano |
| Intel® 64: | Ano |
| Intel® Secure Key: | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Ano |
| Technologie Intel® Run Sure: | Ano |
| Technologie Intel® QuickAssist (QAT): | 2 default devices |
| Technologie Intel® Resource Direct nebo technologie (Intel® RDT): | Ano |
| Rozšíření Intel® Trust Domain Extensions (Intel® TDX): | Ano |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA): | 2 default devices |
| Technologie Intel® Speed Select – turbo frekvence: | Ne |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Ano |
| Intel® Boot Guard: | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Intel® In-memory Analytics Accelerator (IAA): | 2 default devices |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption – Multi Key: | Ano |
