Intel Xeon Gold 6430 procesor 2,1 GHz 60 MB Tác
Kód: PROINTXEN0964Detailní popis produktu
Intel Xeon Gold 6430 procesor 2,1 GHz 60 MB Tác| Thermal Design Power (TDP) | 270 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 60 MB |
| Model procesoru | 6430 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 32 |
| Jádra s nízkou prioritou | 20 |
| Frekvence jader s nízkou prioritou | 1,8 GHz |
| Jádra s vysokou prioritou | 12 |
| Generace procesoru | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Frekvence jader s vysokou prioritou | 2,2 GHz |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 64 |
| Kódový název procesoru | Sapphire Rapids |
| Patice procesoru | LGA 4677 (Socket E) |
| Výrobce procesoru | Intel |
| ARK ID procesoru | 231737 |
| Stepping | E5 |
| Systémová sběrnice | 16 GT/s |
| Základní frekvence procesoru | 2,1 GHz |
| Podmínky použití | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit | Ano |
| Číslo ECCN | 5A992C |
| Škálovatelnost | 2S |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, AVX 2.0, AVX, AMX, AVX-512 |
| Dostupné možnosti začlenění | Ano |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | G180729 |
| Maximální počet linek PCI Express | 80 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Server |
| Velikost balení procesoru | 77.5 x 56.5 mm |
| Nosič obalů | E1A |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Status | Launched |
| Datum uvedení na trh | Q1'23 |
| Maximální rychlost paměti | 4400 MHz |
| Počet UPI linek | 3 |
| Maximální vnitřní paměť | 4 TB |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 6 TB |
| ECC | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | 8 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| DTS max. | 90 °C |
| Tcase | 72 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 8542310001 |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Ano |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 1 default devices |
| Softwarová akcelerace Intel® QuickAssist | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Ano |
| Podpora maximální velikosti enklávy pro Intel® SGX | 128 GB |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ano |
| Akcelerace Intel® Crypto | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Technologie Intel® Resource Direct nebo technologie (Intel® RDT) | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard | Ano |
| Intel® Boot Guard | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE) | Ano |
| Rozšíření Intel® Transactional Synchronization Extensions | Ano |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption | Ano |
| Podpora odolnosti firmwaru platformy Intel® | Ano |
| Technologie Intel® Speed Select – základní frekvence (Intel® SST-BF) | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologie Intel® Run Sure | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ano |
| Aktivace funkcí Intel® na vyžádání | Ano |
| Podporována trvalá paměť Intel® Optane ™ DC | Ano |
| Varování | Procesor nerozebírejte ani se jej nepokoušejte sami opravit., Výrobek by měl být používán v souladu s návodem k použití, aby se zabránilo chybným údajům., Vyhněte se přímému kontaktu s vodou a vysokou vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors Intel Xeon |
|---|---|
| Thermal Design Power (TDP): | 270 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 60 MB |
| Model procesoru: | 6430 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 3,4 GHz |
| Počet jader procesoru: | 32 |
| Jádra s nízkou prioritou: | 20 |
| Frekvence jader s nízkou prioritou: | 1,8 GHz |
| Jádra s vysokou prioritou: | 12 |
| Generace procesoru: | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Frekvence jader s vysokou prioritou: | 2,2 GHz |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 64 |
| Kódový název procesoru: | Sapphire Rapids |
| Patice procesoru: | LGA 4677 (Socket E) |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| ARK ID procesoru: | 231737 |
| Stepping: | E5 |
| Systémová sběrnice: | 16 GT/s |
| Základní frekvence procesoru: | 2,1 GHz |
| Podmínky použití: | Server/Enterprise |
| Execute Disable Bit: | Ano |
| Číslo ECCN: | 5A992C |
| Škálovatelnost: | 2S |
| Podpora instrukčních sad: | SSE4.2, AVX 2.0, AVX, AMX, AVX-512 |
| Dostupné možnosti začlenění: | Ano |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS): | G180729 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 80 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Server |
| Velikost balení procesoru: | 77.5 x 56.5 mm |
| Nosič obalů: | E1A |
| Podporované typy paměti: | DDR5-SDRAM |
| Status: | Launched |
| Datum uvedení na trh: | Q1'23 |
| Maximální rychlost paměti: | 4400 MHz |
| Počet UPI linek: | 3 |
| Maximální vnitřní paměť: | 4 TB |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 6 TB |
| ECC: | Ano |
| Podpora paměťových kanálů: | 8 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| DTS max.: | 90 °C |
| Tcase: | 72 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 8542310001 |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX): | Ano |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA): | 1 default devices |
| Softwarová akcelerace Intel® QuickAssist: | Ano |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Ano |
| Podpora maximální velikosti enklávy pro Intel® SGX: | 128 GB |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI): | Ano |
| Akcelerace Intel® Crypto: | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT): | Ano |
| Technologie Intel® Resource Direct nebo technologie (Intel® RDT): | Ano |
| Technologie Intel® OS Guard: | Ano |
| Intel® Boot Guard: | Ano |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: | Ano |
| Technologie Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): | Ano |
| Ovládání Mode-based Execute (MBE): | Ano |
| Rozšíření Intel® Transactional Synchronization Extensions: | Ano |
| Jednotky AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA): | 2 |
| Šifrování Intel® Total Memory Encryption: | Ano |
| Podpora odolnosti firmwaru platformy Intel®: | Ano |
| Technologie Intel® Speed Select – základní frekvence (Intel® SST-BF): | Ano |
| Technologie Intel® Speed Shift Technology: | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d: | Ano |
| Technologie Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX): | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x): | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost: | 2.0 |
| Technologie Intel® Run Sure: | Ano |
| Intel® 64: | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution: | Ano |
| Aktivace funkcí Intel® na vyžádání: | Ano |
| Podporována trvalá paměť Intel® Optane ™ DC: | Ano |
| Varování: | Procesor nerozebírejte ani se jej nepokoušejte sami opravit., Výrobek by měl být používán v souladu s návodem k použití, aby se zabránilo chybným údajům., Vyhněte se přímému kontaktu s vodou a vysokou vlhkostí. |
