Procesor AMD EPYC 4545P (16/32) 3,0 GHz (až 5,4 GHz) Socket AM5 TDP 65W zásobník
Kód: PROAMDAMC0193Detailní popis produktu
Procesor AMD EPYC 4545P (16/32) 3,0 GHz (až 5,4 GHz) Socket AM5 TDP 65W zásobník| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Komponent pro | Server |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Základní frekvence procesoru | 3 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Server |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | Double-channel |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600 |
| Šířka pásma paměti (max) | 89,6 GB/s |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 64 MB |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Komponent pro: | Server |
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,4 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Základní frekvence procesoru: | 3 GHz |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Maximální počet linek PCI Express: | 28 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Server |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů: | Double-channel |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600 |
| Šířka pásma paměti (max): | 89,6 GB/s |
