AMD EPYC 9475F procesor 3,65 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0173Detailní popis produktu
AMD EPYC 9475F procesor 3,65 GHz 256 MB L3| Počet jader procesoru | 48 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 256 MB |
| Krabice | Ne |
| Thermal Design Power (TDP) | 400 W |
| Nastavitelný TDP-down | 320 W |
| Počet vláken procesoru | 96 |
| Model procesoru | 9475F |
| Nastavitelný TDP-up | 400 W |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Patice procesoru | Socket SP5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Včetně chladiče | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,65 GHz |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Oblast trhu | Server |
| Šířka pásma paměti (max) | 576 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů | 12 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Počet jader procesoru: | 48 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 256 MB |
| Krabice: | Ne |
| Thermal Design Power (TDP): | 400 W |
| Nastavitelný TDP-down: | 320 W |
| Počet vláken procesoru: | 96 |
| Model procesoru: | 9475F |
| Nastavitelný TDP-up: | 400 W |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,8 GHz |
| Patice procesoru: | Socket SP5 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3,65 GHz |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 128 |
| Oblast trhu: | Server |
| Šířka pásma paměti (max): | 576 GB/s |
| Podpora paměťových kanálů: | 12 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Zabraňte přímému kontaktu s vodou. |
