AMD EPYC 7713 procesor 2 GHz 256 MB L3
Kód: PROAMDAMC0073Detailní popis produktu
AMD EPYC 7713 procesor 2 GHz 256 MB L3| Počet jader procesoru | 64 |
| Komponent pro | Server/pracovní stanice |
| Počet vláken procesoru | 128 |
| Thermal Design Power (TDP) | 225 W |
| Model procesoru | 7713 |
| Základní frekvence procesoru | 2 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 256 MB |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Patice procesoru | Socket SP3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,675 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Nastavitelný TDP-up | 240 W |
| Nastavitelný TDP-down | 225 W |
| Maximální počet linek PCI Express | 128 |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Oblast trhu | Server |
| Podpora paměťových kanálů | 8 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Šířka pásma paměti (max) | 204,8 GB/s |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3200 MHz |
| Kód harmonizovaného systému | 85423119 |
| Varování | Zabraňte přímému kontaktu s vodou., Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Počet jader procesoru: | 64 |
| Komponent pro: | Server/pracovní stanice |
| Počet vláken procesoru: | 128 |
| Thermal Design Power (TDP): | 225 W |
| Model procesoru: | 7713 |
| Základní frekvence procesoru: | 2 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 256 MB |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Patice procesoru: | Socket SP3 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 3,675 GHz |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Nastavitelný TDP-up: | 240 W |
| Nastavitelný TDP-down: | 225 W |
| Maximální počet linek PCI Express: | 128 |
| Verze PCI Express slotů: | 4.0 |
| Oblast trhu: | Server |
| Podpora paměťových kanálů: | 8 kanálů |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4-SDRAM |
| Šířka pásma paměti (max): | 204,8 GB/s |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3200 MHz |
| Kód harmonizovaného systému: | 85423119 |
| Varování: | Zabraňte přímému kontaktu s vodou., Likvidujte v souladu s místními předpisy., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
