AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDAMC0157Detailní popis produktu
AMD EPYC 4244P procesor 3,8 GHz 32 MB L3| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Série procesoru | AMD EPYC 4004 Series |
| Provozní režimy procesoru | 32-bit, 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Model procesoru | 4244P |
| Včetně chladiče | Ne |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Krabice | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,8 GHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Processors AMD Epyc |
|---|---|
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,1 GHz |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Série procesoru: | AMD EPYC 4004 Series |
| Provozní režimy procesoru: | 32-bit, 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Model procesoru: | 4244P |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 32 MB |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Krabice: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3,8 GHz |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
