Vysokotlaký čistič Scheppach HCP5000
Kód: NELSCPMCI0012Detailní popis produktu
Vysokotlaký čistič Scheppach HCP5000| Maximální výkon motoru | 4,3 kW |
| Hose length | 9,2 m |
| Rychlý konektor | Ano |
| Držák příslušenství | Ano |
| Hodnocení zážehového motoru (max) | 212 cm³ |
| Otočná kolečka | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Výměna příslušenství bez nářadí | Ano |
| Typ motoru | 4taktní vzduchem chlazený motor |
| Rozsah tlaku | Vysokotlaký |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Maximální teplota při výstupu | 50 °C |
| Držák pro namotání kabelu | Ano |
| Barva | Černá, Modrá |
| Výška | 1000 mm |
| Šířka | 490 mm |
| Hmotnost | 26 kg |
| Hloubka | 670 mm |
| Velikost balení (š x h x v) | 555 x 410 x 650 mm |
| Hmotnost obalu | 29,9 kg |
| Průtok vody (max) | 570 l/h |
| Maximální provozní tlak | 241 bar |
| Tlak | 5 bar |
| Minimální provozní tlak | 221 bar |
| Obsah balení | Tryska x 4, Uživatelský manuál, Kopí x 1, Čistící jehla trysky x 1 |
| Varování | Nepoužívejte tlakovou myčku v blízkosti vodních zdrojů bez odpovídající ochrany před úrazem elektrickým proudem., Nesměrujte proud vody na osoby, zvířata nebo choulostivé povrchy., Pravidelně kontrolujte stav napájecího kabelu a zástrčky, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4046664242741 |
| Maximální výkon motoru: | 4,3 kW |
| Hose length: | 9,2 m |
| Rychlý konektor: | Ano |
| Držák příslušenství: | Ano |
| Hodnocení zážehového motoru (max): | 212 cm³ |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Výměna příslušenství bez nářadí: | Ano |
| Typ motoru: | 4taktní vzduchem chlazený motor |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlaký |
| Napájecí zdroj: | Elektrický |
| Maximální teplota při výstupu: | 50 °C |
| Držák pro namotání kabelu: | Ano |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 490 mm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Hloubka: | 670 mm |
| Velikost balení (š x h x v): | 555 x 410 x 650 mm |
| Hmotnost obalu: | 29,9 kg |
| Průtok vody (max): | 570 l/h |
| Maximální provozní tlak: | 241 bar |
| Tlak: | 5 bar |
| Minimální provozní tlak: | 221 bar |
| Obsah balení: | Tryska x 4, Uživatelský manuál, Kopí x 1, Čistící jehla trysky x 1 |
| Varování: | Nepoužívejte tlakovou myčku v blízkosti vodních zdrojů bez odpovídající ochrany před úrazem elektrickým proudem., Nesměrujte proud vody na osoby, zvířata nebo choulostivé povrchy., Pravidelně kontrolujte stav napájecího kabelu a zástrčky, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
