KARCHER tlaková myčka K 7 WCM - 1.317-400.0
Kód: NELKARMCI0082Detailní popis produktu
KARCHER tlaková myčka K 7 WCM - 1.317-400.0| Spotřeba | 3000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vodní filtr | Ano |
| Rozsah tlaku | Vysokotlaký |
| Konektor 1 | 3/4" |
| Napájecí zdroj | Elektrický |
| Vodou chlazený motor | Ano |
| Systém Quick Connect | Ano |
| Délka hadice | 5 m |
| Barva | Černá, Žlutá |
| Hose length | 10 m |
| Otočná kolečka | Ano |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 946 mm |
| Hmotnost včetně balení | 21,2 kg |
| Hmotnost | 17,2 kg |
| Hloubka | 369 mm |
| Obsah balení | Vario Power Lance x 1, Vysokotlaká pistole, Vysokotlaká hadice, Rotační tryska |
| Minimální provozní tlak | 20 bar |
| Maximální plošný výkon | 60 m²/h |
| Nastavitelný tlak | Ano |
| Maximální průtok | 600 l/h |
| Maximální teplota vody | 60 °C |
| Maximální provozní tlak | 180 bar |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pressure washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278906997 |
| Spotřeba: | 3000 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vodní filtr: | Ano |
| Rozsah tlaku: | Vysokotlaký |
| Konektor 1: | 3/4" |
| Napájecí zdroj: | Elektrický |
| Vodou chlazený motor: | Ano |
| Systém Quick Connect: | Ano |
| Délka hadice: | 5 m |
| Barva: | Černá, Žlutá |
| Hose length: | 10 m |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Šířka: | 355 mm |
| Výška: | 946 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 21,2 kg |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Hloubka: | 369 mm |
| Obsah balení: | Vario Power Lance x 1, Vysokotlaká pistole, Vysokotlaká hadice, Rotační tryska |
| Minimální provozní tlak: | 20 bar |
| Maximální plošný výkon: | 60 m²/h |
| Nastavitelný tlak: | Ano |
| Maximální průtok: | 600 l/h |
| Maximální teplota vody: | 60 °C |
| Maximální provozní tlak: | 180 bar |
