Corsair RM850x napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLCRIOBU0110Detailní popis produktu
Corsair RM850x napájecí zdroj 850 W 24-pin ATX ATX Černá| Frekvence vstupního střídavého napětí | 47 - 63 Hz |
| Celkový příkon | 850 W |
| Vstupní proud | 10 - 5 A |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud, Přehřívání, Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Maximální výstupní proud (+5 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 15 W |
| Efektivita | 90% |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb) | 3 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V) | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 849,6 W |
| Maximální výstupní proud (+12 V) | 70,8 A |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 14 cm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Hmotnost | 3,28 kg |
| Certifikáty shody | RoHS, UKCA, Směrnice pro nízké napětí (LVD) |
| Typ kabeláže | Plně modulární |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 2 |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky) | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA | 800, 570, 685, 455 |
| Délka periferního (Molex) kabelu | 450 mm, 550, 650 mm, 750 |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express | 75 cm |
| Počet napájecích konektorů SATA | 12 |
| Délka napájecího kabelu základní desky | 61 cm |
| Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků) | 1 |
| Napájecí konektor základní desky | 24-pin ATX |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny) | 3 |
| Účel | PC/server |
| ATX verze | 3.1 |
| EPS verze | 2.92 |
| Formát PSU | ATX |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Dodávané kabely | AC, DC |
| Včetně kabelové spojky | Ano |
| Varování | Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy., Zabraňte kontaktu výrobku s vodou nebo jinými kapalinami., Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| EAN: | 840006667445 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 47 - 63 Hz |
| Celkový příkon: | 850 W |
| Vstupní proud: | 10 - 5 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Prvky ochrany napájení: | Nadproud, Přehřívání, Zkrat, Nadměrná zátěž, Přepětí |
| Maximální výstupní proud (+5 V): | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+5 V): | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V): | 150 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb): | 15 W |
| Efektivita: | 90% |
| Maximální výstupní proud (+5 Vsb): | 3 A |
| Maximální výstupní proud (+3,3 V): | 20 A |
| Kombinovaný výkon (+12 V): | 849,6 W |
| Maximální výstupní proud (+12 V): | 70,8 A |
| Barva: | Černá |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku: | 14 cm |
| Výška: | 86 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hmotnost: | 3,28 kg |
| Certifikáty shody: | RoHS, UKCA, Směrnice pro nízké napětí (LVD) |
| Typ kabeláže: | Plně modulární |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): | 2 |
| Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): | Ano |
| Délka napájecího kabelu SATA: | 800, 570, 685, 455 |
| Délka periferního (Molex) kabelu: | 450 mm, 550, 650 mm, 750 |
| Délka napájecího kabelu pro PCI Express: | 75 cm |
| Počet napájecích konektorů SATA: | 12 |
| Délka napájecího kabelu základní desky: | 61 cm |
| Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků): | 1 |
| Napájecí konektor základní desky: | 24-pin ATX |
| Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): | 3 |
| Účel: | PC/server |
| ATX verze: | 3.1 |
| EPS verze: | 2.92 |
| Formát PSU: | ATX |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Dodávané kabely: | AC, DC |
| Včetně kabelové spojky: | Ano |
| Varování: | Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy., Zabraňte kontaktu výrobku s vodou nebo jinými kapalinami., Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem. |
