Přepěťová ochrana Activejet COMBO 6GN 10M s kabelem
Kód: ZASACJLIS0061Detailní popis produktu
Přepěťová ochrana Activejet COMBO 6GN 10M s kabelem| Pokoj | Kancelář, Univerzální, Domácí kancelář, Obývací pokoj |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka kabelu | 10 m |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Základní materiál | Plast |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ E (FR) |
| Kontrolka | Ano |
| Typ konektoru | Typ E |
| Otočná AC zásuvka | Ne |
| Počet zásuvek | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Maximální proud | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Prvky ochrany napájení | Vstupní pojistka, Přepětí, Podpětí |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost | 943 g |
| Typ balení | Pohlednice |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Barva kabelu | Černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 5901443018285 |
| Pokoj: | Kancelář, Univerzální, Domácí kancelář, Obývací pokoj |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Základní materiál: | Plast |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě: | Typ E (FR) |
| Kontrolka: | Ano |
| Typ konektoru: | Typ E |
| Otočná AC zásuvka: | Ne |
| Počet zásuvek: | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Maximální proud: | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Prvky ochrany napájení: | Vstupní pojistka, Přepětí, Podpětí |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Hmotnost: | 943 g |
| Typ balení: | Pohlednice |
| Počet přiložených produtků: | 1 kusů |
| Barva kabelu: | Černá |
