Maclean MCE204M napájecí prodlužovačka 1,5 m 5 AC zásuvky / AC zásuvek Vnitřní Černá, Vícebarevný
Kód: LIPMCNLIS0010Detailní popis produktu
Maclean MCE204M napájecí prodlužovačka 1,5 m 5 AC zásuvky / AC zásuvek Vnitřní Černá, Vícebarevný| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Barva | Černá, Vícebarevný |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Typ konektoru | Type F (CEE 7/4) |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ F |
| Vstupní střídavé napětí | 250 V |
| Maximální proud | 10 A |
| Počet zásuvek | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Varování | Nepřetěžujte prodlužovací kabel., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 5902211112464 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Barva: | Černá, Vícebarevný |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Typ konektoru: | Type F (CEE 7/4) |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě: | Typ F |
| Vstupní střídavé napětí: | 250 V |
| Maximální proud: | 10 A |
| Počet zásuvek: | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Varování: | Nepřetěžujte prodlužovací kabel., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
