Gembird SPG5-C-5 napájecí prodlužovačka 1,5 m 5 AC zásuvky / AC zásuvek Černá
Kód: LIPEEELIS0013Detailní popis produktu
Gembird SPG5-C-5 napájecí prodlužovačka 1,5 m 5 AC zásuvky / AC zásuvek Černá| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ F |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Barva | Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 250 V |
| Maximální proud | 9000 A |
| Počet zásuvek | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Barva kabelu | Černá |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 8716309065412 |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě: | Typ F |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Barva: | Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 250 V |
| Maximální proud: | 9000 A |
| Počet zásuvek: | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Barva kabelu: | Černá |
