EnerGenie SPG5-C-15 přepěťová ochrana Černá 5 AC zásuvky / AC zásuvek 250 V 4,5 m
Kód: LIPEEELIS0012Detailní popis produktu
EnerGenie SPG5-C-15 přepěťová ochrana Černá 5 AC zásuvky / AC zásuvek 250 V 4,5 m| Barva | Černá |
| Hodnocení přepětí | 250 J |
| Nominální vstupní napětí | 250 V |
| Maximální špička napětí | 6000 V |
| Maximální špička proudu | 9000 A |
| Počet zásuvek | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Nominální výstupní proud | 16 A |
| Délka kabelu | 4,5 m |
| Hmotnost | 500 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 330 x 56 x 45 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 8716309065511 |
| Barva: | Černá |
| Hodnocení přepětí: | 250 J |
| Nominální vstupní napětí: | 250 V |
| Maximální špička napětí: | 6000 V |
| Maximální špička proudu: | 9000 A |
| Počet zásuvek: | 5 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Nominální výstupní proud: | 16 A |
| Délka kabelu: | 4,5 m |
| Hmotnost: | 500 g |
| Rozměry (ŠxHxV): | 330 x 56 x 45 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -5 - 40 °C |
