Baseus PowerCombo Univerzální napájecí lišta Indoor Black
Kód: LIPBSULIS0001Detailní popis produktu
Baseus PowerCombo Univerzální napájecí lišta Indoor Black| Výstupní proud portu 4 | 2,5 A |
| Výstupní výkon portu 3 | 30 W |
| Výstupní výkon portu 4 | 5 W |
| Výstupní proud (15 V) | 2 A |
| Výstupní proud (20 V) | 1,5 A |
| Výstupní proud portu 5 | 1 A |
| Výstupní proud (12V) | 2,5 A |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí portu 1 | 1,5 A |
| Výstupní proud (9V) | 3 A |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Minimální výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní napětí portu 2 | 1,5 A |
| Výstupní proud (5V) | 3 A |
| Výstupní výkon portu 1 | 30 W |
| Výstupní proud adaptéru | 16 A |
| Maximální výstupní napětí | 250 V |
| Maximální výkon | 30 W |
| Výstupní výkon portu 2 | 30 W |
| Výkon adaptéru | 4000 W |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Barva | Černá |
| Šířka | 86 mm |
| Hmotnost | 494 g |
| Výška | 76 mm |
| Hloubka | 86 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Počet současně připojených zařízení | 7 |
| Počet zásuvek | 3 |
| Typ zdroje | AC |
| Typ nabíječky | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Princip fungování | Kontakt |
| Kompatibilní nabíječka | Univerzální |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Nepřetěžujte prodlužovací kabel. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power strips |
|---|---|
| EAN: | 6932172651121 |
| Výstupní proud portu 4: | 2,5 A |
| Výstupní výkon portu 3: | 30 W |
| Výstupní výkon portu 4: | 5 W |
| Výstupní proud (15 V): | 2 A |
| Výstupní proud (20 V): | 1,5 A |
| Výstupní proud portu 5: | 1 A |
| Výstupní proud (12V): | 2,5 A |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Výstupní napětí portu 1: | 1,5 A |
| Výstupní proud (9V): | 3 A |
| Vstupní proud: | 1.5 A |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Minimální výstupní napětí: | 5 V |
| Výstupní napětí portu 2: | 1,5 A |
| Výstupní proud (5V): | 3 A |
| Výstupní výkon portu 1: | 30 W |
| Výstupní proud adaptéru: | 16 A |
| Maximální výstupní napětí: | 250 V |
| Maximální výkon: | 30 W |
| Výstupní výkon portu 2: | 30 W |
| Výkon adaptéru: | 4000 W |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 86 mm |
| Hmotnost: | 494 g |
| Výška: | 76 mm |
| Hloubka: | 86 mm |
| Typ balení: | Závěsný obal |
| Počet současně připojených zařízení: | 7 |
| Počet zásuvek: | 3 |
| Typ zdroje: | AC |
| Typ nabíječky: | Vnitřní |
| Počet portů USB typu C: | 2 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Princip fungování: | Kontakt |
| Kompatibilní nabíječka: | Univerzální |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Nepřetěžujte prodlužovací kabel. |
