Powerbank 27 000mAh, 1x USB, 2x USB-C, 162,5W, QC4+, flashlight, LCD screen, black
Kód: LADEAVPOW0006Detailní popis produktu
Powerbank 27 000mAh, 1x USB, 2x USB-C, 162,5W, QC4+, flashlight, LCD screen, black| Baterka | Ano |
| Kapacita baterie | 27000 mAh |
| Typ zdroje | USB-C |
| Technologie rychlého nabíjení | Programmable Power Supply (PPS), Power Delivery 3.1, Samsung AFC, Quick Charge 4+ |
| Vstup: USB-C | Ano |
| USB zásuvka | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Barva | Černá |
| LED displej | Ano |
| Výška | 163 mm |
| Šířka | 51,5 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Hmotnost | 615 g |
| Typ balení | Krabice |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | Kabel USB-C x 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903205775634 |
| Baterka: | Ano |
| Kapacita baterie: | 27000 mAh |
| Typ zdroje: | USB-C |
| Technologie rychlého nabíjení: | Programmable Power Supply (PPS), Power Delivery 3.1, Samsung AFC, Quick Charge 4+ |
| Vstup: USB-C: | Ano |
| USB zásuvka: | Ano |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Barva: | Černá |
| LED displej: | Ano |
| Výška: | 163 mm |
| Šířka: | 51,5 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Hmotnost: | 615 g |
| Typ balení: | Krabice |
| Uživatelská příručka: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Dodávané kabely: | Kabel USB-C x 1 |
