Powerbank 20 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white
Kód: LADEAVPOW0008Detailní popis produktu
Powerbank 20 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white| USB zásuvka | Ano |
| Vstup: USB-C | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | Quick Charge 4+ |
| Typ zdroje | USB-C |
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Barva | Bílá |
| LED displej | Ano |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Hmotnost | 318 g |
| Šířka | 29,5 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | Kabel USB-C x 1 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Uživatelská příručka | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903205775627 |
| USB zásuvka: | Ano |
| Vstup: USB-C: | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení: | Quick Charge 4+ |
| Typ zdroje: | USB-C |
| Kapacita baterie: | 20000 mAh |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Barva: | Bílá |
| LED displej: | Ano |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Hmotnost: | 318 g |
| Šířka: | 29,5 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Dodávané kabely: | Kabel USB-C x 1 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Uživatelská příručka: | Ano |
