Powerbank 10 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white
Kód: LADEAVPOW0010Detailní popis produktu
Powerbank 10 000mAh, 2x USB, 1x USB-C 22,5W, QC4+, LCD screen, white| Kapacita baterie | 10000 mAh |
| Typ zdroje | USB-C |
| Technologie rychlého nabíjení | Quick Charge 4+ |
| USB zásuvka | Ano |
| Vstup: USB-C | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Barva | Bílá |
| LED displej | Ano |
| Výška | 108 mm |
| Hmotnost | 179 g |
| Šířka | 16,5 mm |
| Hloubka | 69 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | Kabel USB-C x 1 |
| Uživatelská příručka | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 5903205775610 |
| Kapacita baterie: | 10000 mAh |
| Typ zdroje: | USB-C |
| Technologie rychlého nabíjení: | Quick Charge 4+ |
| USB zásuvka: | Ano |
| Vstup: USB-C: | Ano |
| Certifikáty shody: | RoHS |
| Barva: | Bílá |
| LED displej: | Ano |
| Výška: | 108 mm |
| Hmotnost: | 179 g |
| Šířka: | 16,5 mm |
| Hloubka: | 69 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Dodávané kabely: | Kabel USB-C x 1 |
| Uživatelská příručka: | Ano |
