Baseus Compact P10068306113-00 Lithium-iontová powerbanka 5000 mAh černá
Kód: LADBSUPOW0085Detailní popis produktu
Baseus Compact P10068306113-00 Lithium-iontová powerbanka 5000 mAh černá| Celkový příkon | 20 W |
| LED kontrolka napájení | Ano |
| Počet současně připojených zařízení | 1 |
| Barva | Černá |
| Kompatibilní nabíječka | Mobilní telefon/smartphone, Chytré hodinky, Tablet, Univerzální |
| Výška | 26 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Délka | 80 mm |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Zabudované rádio | Ne |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Varování | Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Power banks |
|---|---|
| EAN: | 6932172659509 |
| Celkový příkon: | 20 W |
| LED kontrolka napájení: | Ano |
| Počet současně připojených zařízení: | 1 |
| Barva: | Černá |
| Kompatibilní nabíječka: | Mobilní telefon/smartphone, Chytré hodinky, Tablet, Univerzální |
| Výška: | 26 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Délka: | 80 mm |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Zabudované rádio: | Ne |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Zdroj nabíjení: | USB |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Varování: | Nevhazujte do ohně ani nerozebírejte., Likvidujte v souladu s místními předpisy pro sběr a recyklaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám nebo přímému slunečnímu záření. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS06: Toxic, GHS02: Hořlavý |
