Reproduktor Bluetooth Camry CR 1902B
Kód: AKGADLGLO0008Detailní popis produktu
Reproduktor Bluetooth Camry CR 1902B| FM rádio | Ano |
| Podporované formáty dat | MP3, WAV |
| Přímé přehrávání USB | Ano |
| Typ instalace | Volně stojící |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje | Bezdrátové |
| Doba nabíjení baterie | 2 hodiny |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 5 h |
| Barva | Černá |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Otvor pro nošení | Ano |
| Výkon reproduktoru | 5 W |
| Výška | 112 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| USB konektivita | Ano |
| Vstup AUX | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Počet reproduktorů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| EAN: | 5905575903884 |
| FM rádio: | Ano |
| Podporované formáty dat: | MP3, WAV |
| Přímé přehrávání USB: | Ano |
| Typ instalace: | Volně stojící |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje: | Bezdrátové |
| Doba nabíjení baterie: | 2 hodiny |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.): | 5 h |
| Barva: | Černá |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Otvor pro nošení: | Ano |
| Výkon reproduktoru: | 5 W |
| Výška: | 112 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Wi-Fi: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| USB konektivita: | Ano |
| Vstup AUX: | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ne |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Doporučené použití: | Univerzální |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Počet reproduktorů: | 1 |
