HP 15-fd1068nw Ultra 5 125H 15,6"FHD IPS 300nits AG 24GB DDR5-5600 SSD512 Intel Arc Cam 720p 41Wh NoOS Natural Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4513Detailní popis produktu
HP 15-fd1068nw Ultra 5 125H 15,6"FHD IPS 300nits AG 24GB DDR5-5600 SSD512 Intel Arc Cam 720p 41Wh NoOS Natural Silver 2Y| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Počet jader procesoru | 14 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vláken procesoru | 18 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 18 MB |
| Model procesoru | 125H |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Typ antény | 2x2 |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Originální značka | HP |
| Design výrobků | Výrazný |
| Název barvy | Natural silver |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Laptop |
| Numerické klávesy | Ano |
| Klávesnice plné velikosti | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 236 mm |
| Hmotnost | 1,59 kg |
| Výška | 18,6 mm |
| Šířka | 359,8 mm |
| Šířka balení | 69 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Výška balení | 305 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,29 kg |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC | 43211503 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | FreeDOS |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Vnitřní paměť | 24 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Typ panelu | IPS |
| Technologie rámečku displeje | Micro-Edge |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | sRGB |
| Barevný gamut | 62,5% |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 39,6 cm |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 62,5% |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Přední kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 41 Wh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 10 h |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 45 min |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Výdrž baterie (max.) | 6,25 h |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Včetně klávesnice | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251457678 |
| HP segment | Domácí |
| HP Imagepad | Ano |
| HP Smart AC Adapter | Ano |
| HP umělá inteligence | AI PC |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Výkon NPU až | 11 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199764732057 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Počet jader procesoru: | 14 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vláken procesoru: | 18 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 18 MB |
| Model procesoru: | 125H |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Výrobce ovladače WLAN: | Intel |
| Model řadiče WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Ano |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru: | 100 - 240 V |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Originální značka: | HP |
| Design výrobků: | Výrazný |
| Název barvy: | Natural silver |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Numerické klávesy: | Ano |
| Klávesnice plné velikosti: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Hloubka: | 236 mm |
| Hmotnost: | 1,59 kg |
| Výška: | 18,6 mm |
| Šířka: | 359,8 mm |
| Šířka balení: | 69 mm |
| Hloubka balení: | 520 mm |
| Výška balení: | 305 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,29 kg |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Kód UNSPSC: | 43211503 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Ochrana heslem: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | FreeDOS |
| USB Sleep-and-Charge: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4b |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 24 GB |
| Frekvence paměti: | 5600 MHz |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel Arc Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel Arc Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Čipset základní desky: | Intel® SoC |
| Typ panelu: | IPS |
| Technologie rámečku displeje: | Micro-Edge |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Barevný prostor: | sRGB |
| Barevný gamut: | 62,5% |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 39,6 cm (15.6") |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 39,6 cm |
| Jas displeje: | 300 cd/m² |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB: | 62,5% |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Typ HD přední kamery: | HD |
| Rozlišení přední kamery: | 1280 x 720 px |
| Přední kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 41 Wh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa: | 10 h |
| Rychlá doba nabíjení (50 %): | 45 min |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Výdrž baterie (max.): | 6,25 h |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Včetně klávesnice: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199251457678 |
| HP segment: | Domácí |
| HP Imagepad: | Ano |
| HP Smart AC Adapter: | Ano |
| HP umělá inteligence: | AI PC |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Výkon NPU až: | 11 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
