LANBERG CAT.6 UTP KABEL 305M CU DRÁT ŠEDÝ
Kód: KGWLAESIC0023Detailní popis produktu
LANBERG CAT.6 UTP KABEL 305M CU DRÁT ŠEDÝ| Materiál izolační vrstvy | Polyvinylchlorid (PVC), Vysokohustotní polyethylen (HDPE) |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Délka kabelu | 305 m |
| Stínění kabelu | U/UTP (UTP) |
| Pohlaví konektoru | Ne |
| Materiál vodiče | Měď |
| Frekvence pohybové interpolace | 250 MHz |
| Plug and Play | Ano |
| AWG (velikost drátu) | 23 |
| Barva kabelu | Šedá |
| Konektor 1 | Ne |
| Standardní kabel | Cat6 |
| Certifikace | CE, Fluke, RoHS, CPR |
| Konektor 2 | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 13,5 kg |
| Typ balení | Cívka |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 75 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 60 °C |
| Varování | Postupujte podle pokynů výrobce., Vyvarujte se mechanického poškození., Chraňte před dětmi. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Network cables |
|---|---|
| EAN: | 5901969421804 |
| Materiál izolační vrstvy: | Polyvinylchlorid (PVC), Vysokohustotní polyethylen (HDPE) |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Délka kabelu: | 305 m |
| Stínění kabelu: | U/UTP (UTP) |
| Pohlaví konektoru: | Ne |
| Materiál vodiče: | Měď |
| Frekvence pohybové interpolace: | 250 MHz |
| Plug and Play: | Ano |
| AWG (velikost drátu): | 23 |
| Barva kabelu: | Šedá |
| Konektor 1: | Ne |
| Standardní kabel: | Cat6 |
| Certifikace: | CE, Fluke, RoHS, CPR |
| Konektor 2: | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 13,5 kg |
| Typ balení: | Cívka |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 75 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 60 °C |
| Varování: | Postupujte podle pokynů výrobce., Vyvarujte se mechanického poškození., Chraňte před dětmi. |
