QNAP TVS-675 NAS Tower ZhaoXin KaiXian KX-6000 KX-U6580 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá
Kód: NASQNANAS0365Detailní popis produktu
QNAP TVS-675 NAS Tower ZhaoXin KaiXian KX-6000 KX-U6580 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá| Výrobce procesoru | ZhaoXin |
| Model procesoru | KX-U6580 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Typ procesoru | ZhaoXin KaiXian KX-6000 |
| Model grafického adaptéru na kartě | ZhaoXin C960 |
| DHCP klient | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Agregace spojení | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Automatické vyvážení | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Úrovně RAID | 0, 50, JBOD, 60, 6, 10, 5, 1 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Kapacita úložiště | 0 GB |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", M.2, 2.5 |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Roaming disku | Ano |
| Vyhledávání špatných bloků | Ano |
| Podporované systémy souborů | ext4, ext3, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Nainstalované disky | Ne |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Pozice napájecího zdroje | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD) | 41,897 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 60,794 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 250 W |
| Slot pro zámek | Ano |
| Průměr větráku | 8 cm |
| LED indikátory | LAN, USB, SSD, Status, HDD |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Černá |
| Typ skříně | Tower |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Výška balení | 417 mm |
| Výška | 188,2 mm |
| Šířka balení | 295 mm |
| Hloubka | 280,8 mm |
| Šířka | 263,9 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,85 kg |
| Hloubka balení | 390 mm |
| Fibre Channel | Ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Linux | SuSE Linux 15, CentOS 7.0, Ubuntu 16.04, Ubuntu 16.10, Ubuntu 17.10, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 14.04, Ubuntu 14.10, SuSE Linux 12.3, Ubuntu 15.04, SuSE Linux 12.0, Ubuntu 20.04 LTS, Ubuntu 15.10 |
| Ostatní podporované operační systémy | Solaris 11, IBM AIX 7.1, Solaris 10, IBM AIX 7.2 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2003, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Poskytovaný operační systém | QuTS hero |
| Verze operačního systému | h5.0.0 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x) | 2 |
| USB port | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Současná připojení | 2000 |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Paměť flash | 5000 MB |
| Maximální podporovaná RAM | 64 GB |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Počet uživatelů | 2000 uživatel/ů |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Model | NAS |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS, SNMPv3, FIPS 140-2, 256-bit AES, SSL/TLS, SNMPv2 |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Autentizace hesla | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Zálohovací funkce | USB disk, Cloud, iSCSI LUN |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Podpory třetí strany | Ano |
| Skenování disku | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Hlučnost | 20,2 dB |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Sdílená složka | AFP, CIFS/SMB, FTP, WebDAV |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Typ balení | Krabice |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně | Ano |
| Počet šroubů | 36 |
| Kód harmonizovaného systému | 84714100 |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4713213519394 |
| Výrobce procesoru: | ZhaoXin |
| Model procesoru: | KX-U6580 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Takt procesoru: | 2,5 GHz |
| Typ procesoru: | ZhaoXin KaiXian KX-6000 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | ZhaoXin C960 |
| DHCP klient: | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Agregace spojení: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Automatické vyvážení: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s, 100 |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| DHCP server: | Ano |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Úrovně RAID: | 0, 50, JBOD, 60, 6, 10, 5, 1 |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 6 |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Kapacita úložiště: | 0 GB |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 3.5", M.2, 2.5 |
| Počet M.2 (M & B) slotů: | 2 |
| Roaming disku: | Ano |
| Vyhledávání špatných bloků: | Ano |
| Podporované systémy souborů: | ext4, ext3, FAT32, HFS+, NTFS, exFAT |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Pozice napájecího zdroje: | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD): | 41,897 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Počet napájecích článků: | 1 |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie: | 60,794 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 250 W |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Průměr větráku: | 8 cm |
| LED indikátory: | LAN, USB, SSD, Status, HDD |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Počet ventilátorů: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Barva: | Černá |
| Typ skříně: | Tower |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Výška balení: | 417 mm |
| Výška: | 188,2 mm |
| Šířka balení: | 295 mm |
| Hloubka: | 280,8 mm |
| Šířka: | 263,9 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 7,85 kg |
| Hloubka balení: | 390 mm |
| Fibre Channel: | Ano |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Education x64 |
| Podporované operační systémy Linux: | SuSE Linux 15, CentOS 7.0, Ubuntu 16.04, Ubuntu 16.10, Ubuntu 17.10, Ubuntu 18.04 LTS, Ubuntu 14.04, Ubuntu 14.10, SuSE Linux 12.3, Ubuntu 15.04, SuSE Linux 12.0, Ubuntu 20.04 LTS, Ubuntu 15.10 |
| Ostatní podporované operační systémy: | Solaris 11, IBM AIX 7.1, Solaris 10, IBM AIX 7.2 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2003, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Poskytovaný operační systém: | QuTS hero |
| Verze operačního systému: | h5.0.0 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x): | 2 |
| USB port: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Současná připojení: | 2000 |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Paměť flash: | 5000 MB |
| Maximální podporovaná RAM: | 64 GB |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Paměťové sloty: | 2 |
| Zálohování: | Ano |
| Vícejazyčná podpora: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Počet uživatelů: | 2000 uživatel/ů |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Model: | NAS |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | HTTPS, SNMPv3, FIPS 140-2, 256-bit AES, SSL/TLS, SNMPv2 |
| Webové prohlížeče: | Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Autentizace hesla: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Zálohovací funkce: | USB disk, Cloud, iSCSI LUN |
| Třída zařízení: | Malé a střední firmy |
| Podpory třetí strany: | Ano |
| Skenování disku: | Ano |
| Systémový protokol: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Funkce USB kopírování: | Ano |
| Hlučnost: | 20,2 dB |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Sdílená složka: | AFP, CIFS/SMB, FTP, WebDAV |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Dodávané kabely: | AC, LAN (RJ-45) |
| Typ balení: | Krabice |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně: | Ano |
| Počet šroubů: | 36 |
| Kód harmonizovaného systému: | 84714100 |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
