QNAP TS-453E NAS Tower Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá
Kód: NASQNANAS0290Detailní popis produktu
QNAP TS-453E NAS Tower Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Model procesoru | J6412 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Celeron® |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100, 10, 2500 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podporované systémy souborů | FAT32, exFAT, HFS+, ext3, NTFS, ext4 |
| Úrovně RAID | 1, 0, 5, JBOD, 6, 10 |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Roaming disku | Ano |
| Automatické vybudování | Ano |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", M.2, 2.5 |
| Vyhledávání špatných bloků | Ano |
| Nainstalované disky | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Pozice napájecího zdroje | Externí |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 15,78 W |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Spotřeba elektrické energie | 33,88 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 90 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Status, Výkon, LAN |
| Typ skříně | Tower |
| Výška balení | 320 mm |
| Šířka balení | 307 mm |
| Výška | 168,5 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hloubka | 220,5 mm |
| Šířka | 160,2 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,61 kg |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy | Solaris 10 |
| Podporované operační systémy Linux | Ubuntu 14.04 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Verze operačního systému | 5,0,1 |
| Poskytovaný operační systém | QNAP QTS |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| USB port | Ano |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální podporovaná RAM | 8 GB |
| Šifrování/zabezpečení | FIPS 140-2, SSH, SNMPv2, HTTPS, SNMPv3 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Model | NAS |
| Bzučák | Ano |
| Zálohování | Ano |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Protokoly pro management | SNMP V2/V3 |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Tlačítko reset | Ano |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Zálohovací tlačítko | Ano |
| Zálohovací funkce | iSCSI LUN, Cloud |
| Sdílená složka | 512 |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Skenování disku | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Autentizace hesla | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45), AC |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Varování | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103082164 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Počet vláken procesoru: | 4 |
| Model procesoru: | J6412 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 2,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Celeron® |
| Takt procesoru: | 2 GHz |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 1000 Mbit/s, 100, 10, 2500 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| DHCP server: | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Podporované systémy souborů: | FAT32, exFAT, HFS+, ext3, NTFS, ext4 |
| Úrovně RAID: | 1, 0, 5, JBOD, 6, 10 |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Počet M.2 (M & B) slotů: | 2 |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | M.2, Serial ATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Roaming disku: | Ano |
| Automatické vybudování: | Ano |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 3.5", M.2, 2.5 |
| Vyhledávání špatných bloků: | Ano |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Pozice napájecího zdroje: | Externí |
| Spotřeba energie (režim spánku): | 15,78 W |
| Počet napájecích článků: | 1 |
| Spotřeba elektrické energie: | 33,88 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 90 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Barva: | Černá |
| LED indikátory: | Status, Výkon, LAN |
| Typ skříně: | Tower |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 307 mm |
| Výška: | 168,5 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Hloubka: | 220,5 mm |
| Šířka: | 160,2 mm |
| Hloubka balení: | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,61 kg |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Ostatní podporované operační systémy: | Solaris 10 |
| Podporované operační systémy Linux: | Ubuntu 14.04 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2 |
| Verze operačního systému: | 5,0,1 |
| Poskytovaný operační systém: | QNAP QTS |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Verze HDMI: | 1.4b |
| USB port: | Ano |
| Paměť flash: | 4000 MB |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Maximální podporovaná RAM: | 8 GB |
| Šifrování/zabezpečení: | FIPS 140-2, SSH, SNMPv2, HTTPS, SNMPv3 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Model: | NAS |
| Bzučák: | Ano |
| Zálohování: | Ano |
| Webové prohlížeče: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Protokoly pro management: | SNMP V2/V3 |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Třída zařízení: | Malé a střední firmy |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům: | Ano |
| Zálohovací tlačítko: | Ano |
| Zálohovací funkce: | iSCSI LUN, Cloud |
| Sdílená složka: | 512 |
| Funkce USB kopírování: | Ano |
| Skenování disku: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Systémový protokol: | Ano |
| Autentizace hesla: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Dodávané kabely: | LAN (RJ-45), AC |
| Externí napájecí adaptér: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Varování: | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
