QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Bílá
Kód: NASQNANAS0289Detailní popis produktu
QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Bílá| Model procesoru | Cortex-A55 |
| Typ procesoru | ARM |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A55 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Úrovně RAID | 0, 1, 6, 10, 5, JBOD |
| Podporované systémy souborů | HFS+, NTFS, exFAT, ext4, ext3, FAT32 |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Roaming disku | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Nainstalované disky | Ne |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5, 3.5" |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD) | 8,45 W |
| Spotřeba elektrické energie | 22,54 W |
| Pozice napájecího zdroje | Externí |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 90 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Průměr větráku | 12 cm |
| Typ chlazení | Aktivní |
| LED indikátory | Výkon, USB, Reset |
| Typ skříně | Tower |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Zavírání šachty úložiště | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Barva | Bílá |
| Šířka balení | 307 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Výška balení | 320 mm |
| Výška | 168,5 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Hmotnost | 2,07 kg |
| Šířka | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,5 kg |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 |
| Poskytovaný operační systém | QNAP QTS |
| Verze operačního systému | 5,0,1 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Současná připojení | 200 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| USB port | Ano |
| Maximální podporovaná RAM | 4 GB |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Model | NAS |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Zálohovací funkce | Cloud, iSCSI LUN |
| Skenování disku | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS, SSH, FIPS 140-2, 256-bit AES |
| Třída zařízení | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Protokoly pro management | SNMP V2/V3 |
| Systémový protokol | Ano |
| Autentizace hesla | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Typ balení | Krabice |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně | Ano |
| Počet šroubů | 28 |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103080993 |
| Model procesoru: | Cortex-A55 |
| Typ procesoru: | ARM |
| Takt procesoru: | 2 GHz |
| Architektura profesoru: | ARM Cortex-A55 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| DHCP server: | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Podpora RAID: | Ano |
| Úrovně RAID: | 0, 1, 6, 10, 5, JBOD |
| Podporované systémy souborů: | HFS+, NTFS, exFAT, ext4, ext3, FAT32 |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 4 |
| Roaming disku: | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 2.5, 3.5" |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD): | 8,45 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 22,54 W |
| Pozice napájecího zdroje: | Externí |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 90 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Průměr větráku: | 12 cm |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| LED indikátory: | Výkon, USB, Reset |
| Typ skříně: | Tower |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Zavírání šachty úložiště: | Ano |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Šířka balení: | 307 mm |
| Hloubka: | 225 mm |
| Výška balení: | 320 mm |
| Výška: | 168,5 mm |
| Hloubka balení: | 520 mm |
| Hmotnost: | 2,07 kg |
| Šířka: | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 3,5 kg |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 |
| Poskytovaný operační systém: | QNAP QTS |
| Verze operačního systému: | 5,0,1 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 1 |
| Současná připojení: | 200 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| USB port: | Ano |
| Maximální podporovaná RAM: | 4 GB |
| Vnitřní paměť: | 4 GB |
| Paměť flash: | 4000 MB |
| Model: | NAS |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Webové prohlížeče: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Zálohovací funkce: | Cloud, iSCSI LUN |
| Skenování disku: | Ano |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Zálohování: | Ano |
| Vícejazyčná podpora: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Bzučák: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | HTTPS, SSH, FIPS 140-2, 256-bit AES |
| Třída zařízení: | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Protokoly pro management: | SNMP V2/V3 |
| Systémový protokol: | Ano |
| Autentizace hesla: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Typ balení: | Krabice |
| Externí napájecí adaptér: | Ano |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně: | Ano |
| Počet šroubů: | 28 |
| Dodávané kabely: | AC, LAN (RJ-45) |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Spotřebič sami nerozebírejte. |
