QNAP TS-264 NAS Tower Intel® Celeron® N5095 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá, Zlato
Kód: NASQNANAS0301Detailní popis produktu
QNAP TS-264 NAS Tower Intel® Celeron® N5095 8 GB 0 TB QNAP QTS Černá, Zlato| Takt procesoru | 2 GHz |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Celeron® |
| Model procesoru | N5095 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| DHCP server | Ano |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované systémy souborů | HFS+, exFAT, ext4, ext3, NTFS, FAT32 |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 2 |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Úrovně RAID | 1, 0, JBOD |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Nainstalované disky | Ne |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 2.5, 3.5" |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Roaming disku | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 65 W |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 18,288 W |
| Pozice napájecího zdroje | Externí |
| Spotřeba elektrické energie | 12,448 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| LED indikátory | USB, LAN, Status, Výkon, HDD |
| Barva | Zlato, Černá |
| Průměr větráku | 7 cm |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Typ skříně | Tower |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Slot pro zámek | Ano |
| Hloubka balení | 278 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,68 kg |
| Hmotnost | 1,55 kg |
| Výška balení | 205 mm |
| Výška | 168 mm |
| Šířka balení | 313 mm |
| Hloubka | 226 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Fibre Channel | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Ostatní podporované operační systémy | Solaris 10 SPARC, Solaris 10, IBM AIX 7.2, Solaris 11 SPARC, Solaris 11, IBM AIX 7.1 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2012 |
| Verze operačního systému | 5,0,1 |
| Poskytovaný operační systém | QNAP QTS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| USB port | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Sloty PCI Express ×2 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Současná připojení | 1500 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální podporovaná RAM | 8 GB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES, FIPS 140-2 |
| Počet uživatelů | 4096 uživatel/ů |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Zálohovací funkce | USB disk, iSCSI LUN |
| Třída zařízení | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Webové prohlížeče | Apple Safar, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Bzučák | Ano |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Model | NAS |
| Tlačítko reset | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Sdílená složka | 512 |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Počet šroubů | 12 |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45), AC |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ne |
| Nečinné stavy | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Varování | Spotřebič sami nerozebírejte., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103082331 |
| Takt procesoru: | 2 GHz |
| CPU konfigurace (max): | 1 |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel® UHD Graphics |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Celeron® |
| Model procesoru: | N5095 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 2,9 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 4 MB |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Počet vláken procesoru: | 4 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 10, 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| DHCP server: | Ano |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Podpora RAID: | Ano |
| Podporované systémy souborů: | HFS+, exFAT, ext4, ext3, NTFS, FAT32 |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | Serial ATA III |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 2 |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Úrovně RAID: | 1, 0, JBOD |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 2.5, 3.5" |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Počet M.2 (M & B) slotů: | 2 |
| Roaming disku: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 65 W |
| Spotřeba energie (režim spánku): | 18,288 W |
| Pozice napájecího zdroje: | Externí |
| Spotřeba elektrické energie: | 12,448 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| LED indikátory: | USB, LAN, Status, Výkon, HDD |
| Barva: | Zlato, Černá |
| Průměr větráku: | 7 cm |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Typ skříně: | Tower |
| Počet ventilátorů: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Hloubka balení: | 278 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,68 kg |
| Hmotnost: | 1,55 kg |
| Výška balení: | 205 mm |
| Výška: | 168 mm |
| Šířka balení: | 313 mm |
| Hloubka: | 226 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Fibre Channel: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Ostatní podporované operační systémy: | Solaris 10 SPARC, Solaris 10, IBM AIX 7.2, Solaris 11 SPARC, Solaris 11, IBM AIX 7.1 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2012 |
| Verze operačního systému: | 5,0,1 |
| Poskytovaný operační systém: | QNAP QTS |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| USB port: | Ano |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Verze HDMI: | 2.0 |
| Sloty PCI Express ×2 (Gen 3.x): | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 2 |
| Současná připojení: | 1500 |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Maximální podporovaná RAM: | 8 GB |
| Paměť flash: | 4000 MB |
| Šifrování/zabezpečení: | 256-bit AES, FIPS 140-2 |
| Počet uživatelů: | 4096 uživatel/ů |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Zálohovací funkce: | USB disk, iSCSI LUN |
| Třída zařízení: | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Webové prohlížeče: | Apple Safar, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Bzučák: | Ano |
| Zálohování: | Ano |
| Vícejazyčná podpora: | Ano |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Systémový protokol: | Ano |
| Model: | NAS |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Funkce USB kopírování: | Ano |
| Sdílená složka: | 512 |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Externí napájecí adaptér: | Ano |
| Počet šroubů: | 12 |
| Typ balení: | Krabice |
| Dodávané kabely: | LAN (RJ-45), AC |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT): | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d: | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep: | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x): | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution: | Ne |
| Nečinné stavy: | Ano |
| Intel® 64: | Ano |
| Varování: | Spotřebič sami nerozebírejte., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
