Hřebíkovačka / sešívačka DeWALT DCN660NT-XJ
Kód: NAKDEWGWS0008Detailní popis produktu
Hřebíkovačka / sešívačka DeWALT DCN660NT-XJ| Barva | Žlutá, Černá |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Nastavení hloubky bez nástroje | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 50 °C |
| Úhel zásobníku | 20° |
| Typ produktu | Hřebíkovací/sponkovací pistole |
| Kapacita zásobníku | 110 ks. |
| Disk | Mechanický |
| Odstranění zablokování bez nástroje | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 305 mm |
| Délka | 310 mm |
| Hmotnost | 2,65 kg |
| Minimální délka hřebíku | 3,2 cm |
| Upravitelná hloubka | Ano |
| Energie příklepu | 48 J |
| Maximální délka hřebíku | 6,3 cm |
| Sponky kalibr | 16 |
| Maximální tloušťka hřebíku | 1,6 mm |
| Rychlost zatloukání nehtů | Až 4 ks za sekundu (sekvenční režim) |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Včetně baterie | Ne |
| Nabíječka | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nail guns and brad nailers |
|---|---|
| EAN: | 5035048631652 |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Nastavení hloubky bez nástroje: | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 50 °C |
| Úhel zásobníku: | 20° |
| Typ produktu: | Hřebíkovací/sponkovací pistole |
| Kapacita zásobníku: | 110 ks. |
| Disk: | Mechanický |
| Odstranění zablokování bez nástroje: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Šířka: | 95 mm |
| Výška: | 305 mm |
| Délka: | 310 mm |
| Hmotnost: | 2,65 kg |
| Minimální délka hřebíku: | 3,2 cm |
| Upravitelná hloubka: | Ano |
| Energie příklepu: | 48 J |
| Maximální délka hřebíku: | 6,3 cm |
| Sponky kalibr: | 16 |
| Maximální tloušťka hřebíku: | 1,6 mm |
| Rychlost zatloukání nehtů: | Až 4 ks za sekundu (sekvenční režim) |
| Pouzdro na přenášení: | Ano |
| Včetně baterie: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
