Hrnek pro odhalení tepla Good Loot World of Warcraft - Midnight 480 ml Modrá
Kód: GDGCENKUB0014Detailní popis produktu
Hrnek pro odhalení tepla Good Loot World of Warcraft - Midnight 480 ml Modrá| Barva | Modrá |
| Vhodný do myčky | Ne |
| Objem | 480 ml |
| Motiv | World of Warcraft |
| Materiál | Keramický |
| Lze ohřívat v mikrovlnné troubě | Ne |
| Šířka balení | 130 mm |
| Hloubka balení | 95 mm |
| Hmotnost včetně balení | 450 g |
| Výška balení | 112 mm |
| Varování | Myjte pouze v ruce., Nepoužívejte v mikrovlnné troubě., Výrobek se může při zalití horkou kapalinou velmi zahřát. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908305250968 |
| Barva: | Modrá |
| Vhodný do myčky: | Ne |
| Objem: | 480 ml |
| Motiv: | World of Warcraft |
| Materiál: | Keramický |
| Lze ohřívat v mikrovlnné troubě: | Ne |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Hloubka balení: | 95 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 450 g |
| Výška balení: | 112 mm |
| Varování: | Myjte pouze v ruce., Nepoužívejte v mikrovlnné troubě., Výrobek se může při zalití horkou kapalinou velmi zahřát. |
