Hrnek Good Loot Zaklínač 3 Game Art Chronicles - Ciri & Pablo Picasso 450 ml Černá
Kód: GDGCENKUB0013Detailní popis produktu
Hrnek Good Loot Zaklínač 3 Game Art Chronicles - Ciri & Pablo Picasso 450 ml Černá| Materiál | Keramický |
| Motiv | The Witcher |
| Vhodný do myčky | Ne |
| Lze ohřívat v mikrovlnné troubě | Ne |
| Objem | 450 ml |
| Barva | Černá |
| Hmotnost včetně balení | 450 g |
| Šířka balení | 130 mm |
| Hloubka balení | 95 mm |
| Výška balení | 110 mm |
| Varování | Myjte pouze v ruce., Nepoužívejte v mikrovlnné troubě., Výrobek se může při zalití horkou kapalinou velmi zahřát. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908305249924 |
| Materiál: | Keramický |
| Motiv: | The Witcher |
| Vhodný do myčky: | Ne |
| Lze ohřívat v mikrovlnné troubě: | Ne |
| Objem: | 450 ml |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost včetně balení: | 450 g |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Hloubka balení: | 95 mm |
| Výška balení: | 110 mm |
| Varování: | Myjte pouze v ruce., Nepoužívejte v mikrovlnné troubě., Výrobek se může při zalití horkou kapalinou velmi zahřát. |
