Dreame A3 AWD Pro Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Bílá
Kód: NAKRMARKO0005Detailní popis produktu
Dreame A3 AWD Pro Robotická sekačka na trávu Baterie Černá, Bílá| Barva | Černá, Bílá |
| Model | Robotická sekačka na trávu |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX6 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Vhodné pro sklon až | 80% |
| Minimální výška řezu | 3 mm |
| Maximální výška řezu | 1 cm |
| Maximální oblast sekání | 3500 m² |
| Hlučnost | 65 dB |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Řezná šířka | 4 cm |
| Řezací systém | Rotační čepele |
| Kapacita Multi-Zone | Ano |
| Vhodné pro svah až do | 38,7° |
| Kapacita baterie | 7,5 Ah |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Proud při nabíjení | 5 A |
| Výška | 325 mm |
| Šířka | 740 mm |
| Hloubka | 532 mm |
| Hmotnost | 23,9 kg |
| Návod na použití | Ano |
| Obsahuje základnu | Ano |
| Typ navigace | LiDAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 6979054370275 |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Model: | Robotická sekačka na trávu |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX6 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: | Ano |
| Vhodné pro sklon až: | 80% |
| Minimální výška řezu: | 3 mm |
| Maximální výška řezu: | 1 cm |
| Maximální oblast sekání: | 3500 m² |
| Hlučnost: | 65 dB |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Řezná šířka: | 4 cm |
| Řezací systém: | Rotační čepele |
| Kapacita Multi-Zone: | Ano |
| Vhodné pro svah až do: | 38,7° |
| Kapacita baterie: | 7,5 Ah |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie |
| Proud při nabíjení: | 5 A |
| Výška: | 325 mm |
| Šířka: | 740 mm |
| Hloubka: | 532 mm |
| Hmotnost: | 23,9 kg |
| Návod na použití: | Ano |
| Obsahuje základnu: | Ano |
| Typ navigace: | LiDAR |
