Vileda Ultramax XL mop Mokrý Mikrovlákno Červená, Bílá
Kód: SPDVI1MOP0003Detailní popis produktu
Vileda Ultramax XL mop Mokrý Mikrovlákno Červená, Bílá| Čisticí povrchy | Laminát, Dlaždice, Dřevo |
| Materiál hlavy mopu | Mikrovlákno |
| Vysávání | Mokrý |
| Sklopný | Ano |
| Čisticí hadřík | Ano |
| Barva | Červená, Bílá |
| Teleskopické držadlo | Ano |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 420 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mops |
|---|---|
| EAN: | 4023103212046 |
| Čisticí povrchy: | Laminát, Dlaždice, Dřevo |
| Materiál hlavy mopu: | Mikrovlákno |
| Vysávání: | Mokrý |
| Sklopný: | Ano |
| Čisticí hadřík: | Ano |
| Barva: | Červená, Bílá |
| Teleskopické držadlo: | Ano |
| Délka: | 1400 mm |
| Šířka: | 420 mm |
