Gembird MS-D1ST-01 Stolní stojan s plně pohyblivou dotykovou obrazovkou, 17"-32", černý
Kód: MONGEMMDO0038Detailní popis produktu
Gembird MS-D1ST-01 Stolní stojan s plně pohyblivou dotykovou obrazovkou, 17"-32", černý| Orientace | Krajina |
| Snadná instalace | Ano |
| Základní materiál | Plast, Ocel, Hliník |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 325 mm |
| Výška | 306 mm |
| Hmotnost | 3,96 kg |
| Šířka | 382 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální nosnost | 10 kg |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Připevnění | Volně stojící |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| EAN: | 8716309135221 |
| Orientace: | Krajina |
| Snadná instalace: | Ano |
| Základní materiál: | Plast, Ocel, Hliník |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 325 mm |
| Výška: | 306 mm |
| Hmotnost: | 3,96 kg |
| Šířka: | 382 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální nosnost: | 10 kg |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Připevnění: | Volně stojící |
| Maximální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
