ONKRON TS2811E 3,05 m (120") Černá
Kód: TVAONRUCH0017Detailní popis produktu
ONKRON TS2811E 3,05 m (120") Černá| Barva | Černá |
| Základní materiál | SPCC |
| Šířka balení | 1140 mm |
| Výška balení | 265 mm |
| Hloubka balení | 620 mm |
| Hmotnost včetně balení | 49 kg |
| Včetně imbusového klíče | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet imbusových klíčů v balení | 1 |
| Vestavěná police | Ano |
| Rozsah nastavení výšky | 910 - 1560 mm |
| Rychlost zvedání | 24 mm/s |
| Uzamykatelná kola | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky | Elektrický |
| Kola | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Rozhraní upevnění panelu | 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 300, 200 x 200 mm, 800 x 400 mm, 600 x 200, 900 x 400, 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 200 x 300 mm, 800 x 500, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 800 x 200, 100 x 100 mm, 700 x 400, 500 x 400, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100, 900 x 600, 700 x 500, 900 x 800 |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky | 3,05 m (120") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 120 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 900 x 800 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 127 cm (50") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální nosnost | 125 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4603728440552 |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | SPCC |
| Šířka balení: | 1140 mm |
| Výška balení: | 265 mm |
| Hloubka balení: | 620 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 49 kg |
| Včetně imbusového klíče: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Počet imbusových klíčů v balení: | 1 |
| Vestavěná police: | Ano |
| Rozsah nastavení výšky: | 910 - 1560 mm |
| Rychlost zvedání: | 24 mm/s |
| Uzamykatelná kola: | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Elektrický |
| Kola: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Rozhraní upevnění panelu: | 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 300, 200 x 200 mm, 800 x 400 mm, 600 x 200, 900 x 400, 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 200 x 300 mm, 800 x 500, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 800 x 200, 100 x 100 mm, 700 x 400, 500 x 400, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100, 900 x 600, 700 x 500, 900 x 800 |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Maximální velikost obrazovky: | 3,05 m (120") |
| Maximální zatížení (na monitor): | 120 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 900 x 800 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 127 cm (50") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 100 x 100 mm |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální nosnost: | 125 kg |
