ONKRON TS1552E 190,5 cm (75") Černá
Kód: TVAONRUCH0016Detailní popis produktu
ONKRON TS1552E 190,5 cm (75") Černá| Barva | Černá |
| Základní materiál | SPCC |
| Výška balení | 240 mm |
| Hloubka balení | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení | 25,4 kg |
| Šířka balení | 970 mm |
| Orientace | Krajina / Portrét |
| Návod na použití | Ano |
| Počet imbusových klíčů v balení | 1 |
| Včetně imbusového klíče | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Úhel rotace | 90° |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Úhel náklonu | -10 - 5° |
| Uzamykatelná kola | Ano |
| Rozsah nastavení výšky | 950 - 1600 mm |
| Typ nastavitelnosti výšky | Elektrický |
| Vestavěná police | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Kola | Ano |
| Rotační | Ano |
| Rychlost zvedání | 21 mm/s |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 300, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 600 x 200, 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 100 x 100 mm, 500 x 400, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100 |
| Způsob uchycení | Podlaha |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální velikost obrazovky | 190,5 cm (75") |
| Maximální nosnost | 70 kg |
| Maximální zatížení (na monitor) | 65 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 109,2 cm (43") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392441427 |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | SPCC |
| Výška balení: | 240 mm |
| Hloubka balení: | 570 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 25,4 kg |
| Šířka balení: | 970 mm |
| Orientace: | Krajina / Portrét |
| Návod na použití: | Ano |
| Počet imbusových klíčů v balení: | 1 |
| Včetně imbusového klíče: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Úhel rotace: | 90° |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Úhel náklonu: | -10 - 5° |
| Uzamykatelná kola: | Ano |
| Rozsah nastavení výšky: | 950 - 1600 mm |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Elektrický |
| Vestavěná police: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Kola: | Ano |
| Rotační: | Ano |
| Rychlost zvedání: | 21 mm/s |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 300, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 600 x 200, 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 100 x 100 mm, 500 x 400, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100 |
| Způsob uchycení: | Podlaha |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální velikost obrazovky: | 190,5 cm (75") |
| Maximální nosnost: | 70 kg |
| Maximální zatížení (na monitor): | 65 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 109,2 cm (43") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 100 x 100 mm |
