ONKRON N1L-B Držák na TV 2,03 m (80") Černá
Kód: TVAONRUCH0022Detailní popis produktu
ONKRON N1L-B Držák na TV 2,03 m (80") Černá| Minimální vzdálenost ke stropu | 71,7 cm |
| Základní materiál | SPCC |
| Barva | Černá |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 5,6 kg |
| Šířka balení | 710 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Záruční doba | 5 rok/roky |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Úhel natočení | 60° |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano, 86,7 cm |
| Jednoduché přizpůsobení | Ano |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Model | Plný pohyb |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Maximální vzdálenost od stropu | 158,4 cm |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Úhel naklonění | 20° |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 2,03 m (80") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 68,2 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Rozhraní upevnění panelu | 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 100 x 100 mm, 500 x 400, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 600 x 200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 100 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Maximální nosnost | 68,2 kg |
| Způsob uchycení | Strop |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4262392441366 |
| Minimální vzdálenost ke stropu: | 71,7 cm |
| Základní materiál: | SPCC |
| Barva: | Černá |
| Hloubka balení: | 235 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Hmotnost včetně balení: | 5,6 kg |
| Šířka balení: | 710 mm |
| Výška balení: | 75 mm |
| Záruční doba: | 5 rok/roky |
| Návod na použití: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Úhel natočení: | 60° |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Nastavení výšky: | Ano, 86,7 cm |
| Jednoduché přizpůsobení: | Ano |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Model: | Plný pohyb |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Maximální vzdálenost od stropu: | 158,4 cm |
| Úhel náklonu: | -5 - 15° |
| Rozsah otáčení: | -30 - 30° |
| Úhel naklonění: | 20° |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 100 x 100 mm |
| Maximální velikost obrazovky: | 2,03 m (80") |
| Maximální zatížení (na monitor): | 68,2 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 600 x 400 mm |
| Rozhraní upevnění panelu: | 600 x 400 mm, 400 x 200 mm, 500 x 200, 100 x 100 mm, 500 x 400, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 600 x 200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400, 300 x 100, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 100 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Maximální nosnost: | 68,2 kg |
| Způsob uchycení: | Strop |
| Minimální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
