ONKRON G100-B Držák/stojan na monitor 81,3 cm (32") Stůl Černá
Kód: TVAONRUCH0025Detailní popis produktu
ONKRON G100-B Držák/stojan na monitor 81,3 cm (32") Stůl Černá| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast, Hliník, Ocel |
| Orientace | Krajina / Portrét |
| Hloubka | 115 mm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 534 mm |
| Šířka balení | 460 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 3,9 kg |
| Výška balení | 135 mm |
| Hloubka balení | 340 mm |
| Úhel náklonu | -90 - 45° |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhel natočení | 360° |
| Rotační | Ano |
| Úhel rotace | 360° |
| Rozsah nastavení výšky | 170 - 505 mm |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Maximální zatížení (na monitor) | 9 kg |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Připevnění | Svorka/průchodka |
| Maximální nosnost | 9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 4603728440590 |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Plast, Hliník, Ocel |
| Orientace: | Krajina / Portrét |
| Hloubka: | 115 mm |
| Šířka: | 615 mm |
| Výška: | 534 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 3,9 kg |
| Výška balení: | 135 mm |
| Hloubka balení: | 340 mm |
| Úhel náklonu: | -90 - 45° |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Úhel natočení: | 360° |
| Rotační: | Ano |
| Úhel rotace: | 360° |
| Rozsah nastavení výšky: | 170 - 505 mm |
| Výkyvný/otočný: | Ano |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 33 cm (13") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Maximální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
| Maximální zatížení (na monitor): | 9 kg |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Připevnění: | Svorka/průchodka |
| Maximální nosnost: | 9 kg |
