Držák na stůl pro 3 LCD LED monitory s 2x USB 3.0 Maclean MC-811 17-27 "3x7kg vesa 75x75 a 100x100
Kód: TVAMCNUCH0054Detailní popis produktu
Držák na stůl pro 3 LCD LED monitory s 2x USB 3.0 Maclean MC-811 17-27 "3x7kg vesa 75x75 a 100x100| Barva | Černá |
| Maximální nosnost | 21 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Počet ramen | 3 |
| Základní materiál | Ocel |
| Maximální hmotnost jednoho monitoru | 7 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 68,6 cm (27") |
| Typ produktu | Madlo |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů | 2 |
| Varování | Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211111689 |
| Barva: | Černá |
| Maximální nosnost: | 21 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Počet ramen: | 3 |
| Základní materiál: | Ocel |
| Maximální hmotnost jednoho monitoru: | 7 kg |
| Maximální velikost obrazovky: | 68,6 cm (27") |
| Typ produktu: | Madlo |
| Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů: | 2 |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena. |
